sobota, 29 kwietnia 2017

Remont część IX- ogród i łazienki

Kochani remont u nas posuwa się ostro do przodu. W ostatnim czasie musieliśmy podjąć mnóstwo budowlanych decyzji, a jeszcze więcej przed nami. Dziś dzielę się z wami fotkami z ogrodu i łazienek. 

Poniżej nasze łazienki z poddasza (przypominam, że to właśnie na poddaszu będziemy mieszkać). Płytki są już położone. W przyszłym tygodniu malujemy ściany. Wybraliśmy kolor bieli, którą przełamiemy szarymi pasami lub jakimś innym wzorem malowanym na ścianie. Brakuje nam jeszcze wanny, umywalek, oświetlenia, armatury.... ale lustra już są:) 

A tu przemiana łazienek na piętrze. Tu co prawda nie będziemy mieszkać, ale remont był niezbędny do przyszłej działalności, którą będziemy prowadzić w tym miejscu. 
Obskurne zielone płytki zastąpiliśmy ciepłymi kolorami w deseń drewna. 

.....a tu po położeniu płytek, przynajmniej tych na ścianie:)

W pomieszczeniu piwnicznym będzie znajdować się kuchnia. Do niej wybraliśmy tańsze płytki z glazury. Tak wyglądała przed metamorfozą:
A tak wygląda po zmianie:


W pomieszczeniach na piętrze wykonaliśmy wylewki na posadzki. Powierzchnia musi być mega gładka, gdyż na nią będziemy kłaść płytki dywanowe. 

Tu na zdjęciu przykładowe pomieszczenie przed remontem. Jak widać linoleum, które było położone wcześniej wyglądało fatalnie.:
A tu już po wylanej posadzce i remoncie łazienki:


Na końcu pokazuję wam ogród. To jeszcze nie szczyt marzeń. Brakuje zieleni. Mam nadzieję, że już za miesiąc będę mogła szaleć w roli ogrodnika:) Ale póki co zajmujemy się parkingiem. Kilka miejsc postojowych jest niezbędne pod przyszłą działalność. Kostkę brukową wybraliśmy w kolorze kasztanu i żółtym. Będzie pięknie komponować się z oknami i dachem. 

Dla przypomnienia wrzucam zdjęcie z zeszłego roku:A tak wygląda teraz:
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawienie komentarza na moim blogu. Z pewnością odwzajemnię się wizytą na Twojej blogosferze :)